Poznaj zespół FM LEX

Patrycja Pawlak

Team Leader, księgowa

Patrycja Pawlak

Księgowa z wykształcenia i zamiłowania. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z zakresu rachunkowości oraz podatków, ukończyła kurs certyfikowanego samodzielnego księgowego. Podstawą jej pracy jest organizacja i terminowość, a przy tym zachowanie dobrych relacji z klientami.

Justyna Jaźwińska

Księgowa

Justyna Jaźwińska

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów. Swoją wiedzę chętnie poszerza na kursach i szkoleniach. Ceni sobie współpracę z ludźmi i komunikację interpersonalną.

Anita Głowacka

księgowa

Anita Głowacka

Specjalizuje się w obsłudze księgowej jednoosobowych działalności gospodarczych, w tym także w rozliczeniu przedsiębiorców z opodatkowaniem w formie ryczałtu. W pracy ceni sobie rzetelność i profesjonalizm. Dba przy tym o pozytywne relacje i rozwój współpracy z klientem.

Kamil Baliszewski

Księgowy

Kamil Baliszewski

Księgowy z kilkuletnim doświadczeniem, swoją widzę zdobył w biurze rachunkowym. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach branżowych. W pracy ceni sobie dobre relacje z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów.

Milena Sobczak

Księgowa

Milena Sobczak

Księgowa z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Stale poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Klienci cenią ją za sumienność i profesjonalizm, przy czym przywiązuje dużą wagę do budowania pozytywnych relacji z klientami.

Patrycja Ślesicka

Księgowa

Patrycja Ślesicka

Księgowość to nie tylko jej praca, ale również pasja. Swoją wiedzę chętnie poszerza na szkoleniach i kursach. Pogłębia swoje doświadczenie z perspektywy rozwoju oraz dąży do najwyższego profesjonalizmu wykonywanej pracy.

Nina Knapik

Księgowa

Nina Knapik

Ma duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów dla różnorodnych podmiotów prowadzących działalności gospodarcze. Jest osobą ambitną, która chętnie podejmuje wyzwania w obszarze rachunkowości, jak i chętnie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach. W pracy ceni sobie dokładność, rzetelność, terminowość. Jest osobą komunikatywną, która lubi pracę z ludźmi i dba o pozytywne relację z klientami.

Anna Koźniewska

Księgowa

Anna Koźniewska

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów małych przedsiębiorstw. Ukończyła studia w kierunku finanse i rachunkowość, specjalizacja: doradztwo finansowo-księgowe. Księgowość jest jej pasją, dlatego chętnie poszerza wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi.

Formularz kontaktowy