Dlaczego FM LEX

Firma FM LEX

FM LEX należy do rodziny FM LEX należy do grupy FM WORLD Sp. z o.o. . Firma powstała z myślą o Partnerach Biznesowych FM, mając na uwadze nie tylko ich potrzeby biznesowe, ale także specyfikę branży MLM.
Na FM LEX składa się zespół dedykowanych księgowych oraz zespół doświadczonych prawników, którzy pomogą Ci i doradzą w sprawach księgowych, biznesowych i prawnych. Wszystko w jednym miejscu.

 

Czym różni się księgowość internetowa FM LEX od zwykłej księgowości?

W ramach księgowości FM LEX zapewniamy stały dostęp do Serwisu FM LEX, czyli systemu księgowego online, w którym wystawisz faktury sprzedaży oraz sprawdzisz historię zaksięgowanych faktur i bieżące wyliczenia podatków.

Księgowość internetowa FM LEX wyróżnia się tym, że wszystkie dokumenty do zaksięgowania wysyłane są mailowo do dedykowanej księgowej, czyli księgowej przydzielonej do bezpośredniego kontaktu i obsługi księgowej.

Ponadto, nasz zespół księgowych i prawników to jedyny zespół na polskim rynku, który został przeszkolony w zakresie specyfiki branży MLM, co oznacza, że nikt nie zrozumie natury Twojego biznesu lepiej od nas!

 

Jakie są główne korzyści korzystania z księgowości FM LEX?

Po pierwsze, FM CashBack! Dzięki ofercie FM CashBack kwota netto wydana na usługi FM LEX powraca do Ciebie w formie Rabatu Handlowego do wydania w sklepie FM WORLD Polska na dowolne zakupy.

Po drugie, Serwis FM LEX to proste i intuicyjne narzędzie do zarządzania biznesem - masz w nim stałą kontrolę nad swoimi fakturami i podatkami.
Po trzecie, masz dostęp do profesjonalnej pomocy księgowej i prawnej, której udziela nasz zespół specjalistów, a tym samym zapewniasz sobie komfort i bezpieczeństwo podczas prowadzenia biznesu.