FM CashBack

FM CashBack to rewolucyjna formuła rachunkowa, dzięki której otrzymujesz Rabat Handlowy za korzystanie z usług księgowych i prawnych FM LEX. W ramach oferty FM CashBack zwracamy Ci kwotę netto wydaną w FM LEX, którą następnie możesz przeznaczyć na dowolne zakupy w sklepie FM WORLD Polska.

Jak to działa?

  1. Płacisz za Pakiet FM LEX
  2. Otrzymujesz CashBack, który wydajesz w sklepie FM WORLD Polska
  3. Za zakupy otrzymujesz punkty i zdobywasz kolejne Poziomy Efektywności!

Wybierając Pakiet FM LEX w ofercie FM CashBack, w każdym kolejnym miesiącu otrzymujesz zwrot wydanych pieniędzy na swoje konto Partnera Biznesowego w systemie FM WORLD Polska. Pieniądze otrzymane na konto możesz przeznaczyć jako Rabat Handlowy na dowolne zakupy w sklepie FM WORLD Polska.

Przykładowo, kupujesz Pakiet Podstawowy za 285 zł netto, za co otrzymujesz Rabat Handlowy w wysokości 285 zł i za tę kwotę kupujesz dowolne produkty w sklepie FM WORLD Polska. Natomiast faktyczny koszt Pakietu FM LEX wynosi równowartość kwoty VAT, którą następnie możesz odliczyć od wysokości podatku do zapłaty w danym miesiącu.

Tym samym, dzięki ofercie FM CashBack, korzystanie z usług FM LEX w zasadzie nic Cię nie kosztuje, ponieważ kwotę netto wydaną na Pakiet FM LEX wykorzystujesz w sklepie i wymieniasz ją na produkty oferowane przez FM WORLD Polska.

Jak wykorzystać CashBack?

Otrzymany CashBack w postaci Rabatu Handlowego możesz wykorzystać w każdym miesiącu lub dopiero po uzbieraniu satysfakcjonującej sumy. Wartość FM CashBack przechodzi na kolejne miesiące, jednak Rabat otrzymany np. w 2020 roku musisz wykorzystać do końca stycznia 2021 roku – po tym terminie Rabat przepada i nie ma możliwości jego odzyskania.

Rabat Handlowy, po opłaceniu faktury VAT w terminie, będzie przyznawany na subkonto utworzone przy numerze partnerskim w systemie FM WORLD Polska.

Robiąc zakupy w sklepie FM WORLD Polska, Rabat Handlowy możesz wykorzystać do obniżenia wartości swojego koszyka aż o 90%! Za zakupy otrzymujesz punkty własne naliczane na dotychczasowych zasadach, dzięki czemu osiągasz kolejne Poziomy Efektywności.

 

Pamiętaj! Oferta FM CashBack nie łączy się z ofertą FM MegaPoints. Oznacza to, że za kwotę netto Pakietu FM LEX możesz otrzymać albo Rabat Handlowy, albo punkty w Planie Marketingowym. Natomiast, po wykorzystaniu CashBack w sklepie FM WORLD Polska, punkty naliczane są na dotychczasowych zasadach.